Hódmezővásárhely.hu
Generációk jövője az Alföldön

Álláspályázat számviteli csoportvezető Munkakör/feladatkör betöltésére

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY MEGYEI JOGÚ VÁROS POLGÁRMESTERI HIVATALA
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében
számviteli csoportvezető
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A csoport napi munkájának szervezése, irányítása,
ellenőrzése. A havi, negyedéves és éves zárásokhoz szükséges egyeztetések ellátása.
Közreműködés a havi, negyedéves és éves zárlati munkákban, az időközi és éves beszámolók
elkészítésében és a kapcsolódó analitikák egyeztetésében. A mérlegjelentés és költségvetési
jelentés KGR rendszerben történő rögzítésének ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: gazdasági
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):
Közgazdaság/pénzügyi/elemzési
Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra,
Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.):
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Nagyné dr. Tari Ibolya
részére a nagynet@hodmezovasarhely.hu e-mail címen keresztül. A pályázati kiírással
kapcsolatosan további információt Kurucz Roland irodavezető nyújt, a 62/530-100/217-es
telefonszámon.
Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  • Erkölcsi bizonyítvány
    Elvárt végzettség/képesítés:
  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
    Egyéb végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség
    KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 17528
    Intézményi iktatószám: HR/79-12/2023
    Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
    A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:
    Igen
    A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen
    A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • adatkezelési nyilatkozat
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
    A pályázat benyújtásának határideje: 2023.06.30. 23:55 óra.
    A pályázat elbírálásának módja: A pályázatok szakmai véleményezés után kerülnek elbírálásra.
    A kinevezésről a polgármester egyetértésével a jegyző dönt. Minden pályázó írásban értesítést
    kap az eredményről.
    A pályázat elbírálásának határideje: 2023.07.14. 16:00 óra.
    A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.hodmezovasarhely.hu
    Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.07.17.
    Publikálás tervezett időpontja: 2023.06.03.

A teljes dokumentumot megtekintheti az ikonra kattintva:

Megszakítás