Hódmezővásárhely.hu
Generációk jövője az Alföldön

Átadták az év sportolói díjat

Az immár hagyománnyá vált Városi Sportnapon megjelent Dr
Aranyossy Zsolt a Török Sándor Baráti Kör Egyesület elnöke, Almási
István és Dr. Kószó Péter alpolgármester, Fekete Ferenc az Ifjúsági és
Sport Bizottság elnöke valamint az Oktatási, Kulturális, Ifjúsági és
Sport Bizottság és a képviselőtestület tagjai.

Az idén is rengeteg szép eredmény született a legkülönbözőbb
sportágakban, így az Ifjúsági és Sport Bizottságnak rendkívül nehéz
dolga volt a döntéshozatalban.

Eredmények:

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Alsó Tagozatos Leány kategóriában:
1. Kajó Kinga /Hód-Fitness/
2. Kosztolányi Anna /Hód-Fitness/
3. Mucsi Dalma /Aranyági/
4. Szalkai Klaudia /Hwarang-do/
5. Tompai Emese /Hód-Triatlon/
6. Tószegi Krisztina /HNKC SE/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Alsó Tagozatos Fiú kategóriában:
1. Oswald Viktor /Hódtáv/
2. Botyánszki Máté /HTVSE/
3. Huszár Richárd /WTF/
4. Kovács Pál /HBSE Hódgép/
5. Lázár Mihály /HBSE BMX/
6. Wolf Ede Márkó /Hód-Triatlon/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Felső Tagozatos Leány kategóriában:
1. Sallai Krisztina /Hódtáv/
2. Hegyi Márta /Lövészegylet/
3. Juhász Gyöngyi /Aranyági/
4. Kovács Dorina /HNKC SE/
5. Lévai Nikolett /Hód-Fitness/
6. Máté Dominika /ITF/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Felső Tagozatos Fiú kategóriában:
1. Szabó András /WTF/
2. Dáni Gyula /HBSE Hódgép/
3. Farkas Gergely /Csom/
4. Kisházi László /HBSE/
5. Nagy Alex /CMC/
6. Veszelovszki Mihály /Lövészegylet/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Középiskolás Leány kategóriában:
1. Antal Jenifer /HNKC SE/
2. Czavalinga Dóra /Hód-Fitness/
3. Hernádi Anett /Tenisz Club/
4. Koncz Anita /HBSE Hódgép/
5. Őszi Aranka /Aranyági/
6. Szenti Annamária /WTF/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója Középiskolás Fiú kategóriában:
1. Iványi István /Hódiák/
2. Badi János /HFC/
3. Bodrogi Ferenc /Kosársuli/
4. Hajdú József /HVSC/
5. Molnár Bence /Lövészegylet/
6. Vári Ádám /Hód-Triatlon/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója a Felsőoktatásban Tanuló Leány kategóriában:
1. Miklós Melinda /Hód-Fitness/
2. Gyöngyösi Krisztina /HVSC/
3. Mihucz Bernadett /HNKC SE/

2006. évi Jó sportoló – Jó tanulója a Felsőoktatásban Tanuló Fiú kategóriában:
1. Marton Bence /HFC/
2. Fajfrik Zoltán /HBSE/
3. Vígh Szabolcs /HVSC/

2006. évi Utánpótláskorú Leány sportolója:
1. Szántó Nóra /Hód-Triatlon SE/
2. Balogh Brigitta /Hwarang-do/
3. Szabó Lili /HBSE/

2006. évi Utánpótláskorú Fiú sportolója:
1. Nokta Norbert /HBSE Hódgép/
2. Herczeg András /Hódtáv/
3. Zsarkó Dániel Péter /ITF/

2006. évi legjobb Női sportolója:
1. Sallai Ágnes /Hódtáv Úszó SC/ (SZUE)
2. Bálintné Csáki Éva /HBSE Hódgép/
3. Wolf Alexandra /HNKC SE/

2006. évi legjobb Férfi sportolója:
1. Drahos Gábor /Kosársuli SE/
2. Faragó Csaba /HTVSE/
3. Görbics Gábor /HBSE Hódgép/

2006. évi legjobb Női Szenior sportolója:
1. Sárai Rita /Lövészegylet/
2. Balázs Erika /HBSE/
3. Igaz Katalin /Lövészegylet/

2006. évi legjobb Férfi Szenior sportolója
1. Boros Gábor /HSÚVC/
2. Neményi Béla /Hódiák/
3. Rostás Pál /HBE/

Kiválói testnevelői munkájáért elismerésben részesült:
1. Nagy Zsuzsanna
2. Berta Adrienn
3. Hódiné Földesi Sára
4. Kiss László
5. Oskovics Katalin
6. Rárósiné Borbás Mariann
7. Szilágyi László
8. Talmácsi Györgyné
9. Utasi Gábor
10. Vári Beáta

Kiválói edzői, sportvezetői munkájáért elismerésben részesült:
1. Csókay Miklós
2. Czuprák László
3. Héjja Antal
4. Kandó Róbert
5. Kasza Attila
6. Magyary Ágnes
7. Olaszné Bajusz Andrea
8. Sipter Imre
9. Törökné Kezes Gabriella
10. Vörös Endre

Hódmezővásárhely legjobb női csapata a 2006. évben

HNKC SE felnőtt csapata

Hódmezővásárhely legjobb férfi csapata a 2006. évben
A
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli felnőtt csapata: Bodrogi Ferenc,
Böszörményi Péter, Csorba Szabolcs, Drahos Gábor, Elek András, Kováts
Róbert, Kukla Zsolt, Nyilas István, Tigyi Árpád, Utasi Gábor, Vas Péter

Edző: Czuprák László, Elek András
Új játékosok: Gémes Levente, Jarosevits Róbert, Komáromi Gergely, Eric Freeman, David Brooks

Az Ifjúsági és Sport Bizottság különdíjban részesítette:
1. Hód TC profi bajnokcsapata
2. Újonc férfi tőr csapat tagjai: Farkas Gergely, Kriván Ádám, Lukács Máté, Ménesi Zsolt, edző: Magyary Ágnes
3. HFC U13
4. ’92-es korosztályos vízilabda csapat
5. Hódtáv Úszó SC 96-97-es fiúváltó: Gábor Tamás, Korsós Kristóf, Oswald Viktor és Zaka Norbert
6.
Szivárvány labdarúgó csapata: tagjai: Balogh Tibor, Gajdán Attila,
Kolompár Sándor, Marosmenti Ottó, Sulyok István, Szemenyei Attila,
edző: Szilágyi Lászlóné
7. Mucsi Ildikó

forrás: http://www.promenad.huwww.promenad.hu